Anne & Bebek Fotografçısı Bursa

Anne , Bebek & Hamile fotoğrafçısı

Anne Bebek dış çekimleri

PARKTA YÜRÜYÜŞ, PİKNİK VEYA DENİZDE AİLE FOTOĞRAFÇILIĞI OLSUN, SEÇENEKLER SINIRSIZ. SİZE PLANLAMA KONUSUNDA YARDIMCI OLMAK VE HER ANINIZI EĞLENCELİ VE UNUTULMAZ KILMAK İÇİN BURADAYIM.

Hamile dış çekimleri

Kameranın içine bakarak “peynir” diyen ailenizin ortalama fotoğrafından çok daha fazlasını bulacaksınız. Fotoğraf çekmeyi ve hikayenizi anlatan günlük anları, yaptığınız şeyleri benzersiz kılan anları yakalayarak görüntülerinizi unutulmaz kılmaktan mutluluk duyacağım.

StÜdyo yada Ev çekimleri

Evinizin (veya seçtiğiniz herhangi bir iç mekanın) çok fazla doğal ışığa sahip olması çok önemlidir, bu sayede sıcak güzel görüntüler elde edilebilir. Genelde mekana biraz erken gelirim, böylece çekeceğim yer hakkında bir fikir edinmek iyi olacaktır. Muhtemelen en iyi ışığın nerede olduğunu bulacak  ve muhtemelen bazı mobilyaların yerini değiştireceğim. Evinizi hazırlamanız çarpıcı görüntüler oluşturmak için çok önemlidir -Her gün hayatı çekmeyi seviyorum, bu yüzden kahve içmeyi konuşmayı, en sevdiğiniz pastayı pişirmeyi, masa oyunlarını oynamayı, çocuklarınız için bir kitap okumayı, kanepede sarılma ve daha fazlasını hayal edip birlikte anları ölümsüzleştirelim. 

Bebeğiniz ve siz

Gülümsemeleri yakalamak için güneşli bir güne ihtiyacımız yok.

Benim çalışmalarımda

Aşkla yakalanan ve canlı renklerde düzenlenmiş, aynı zamanda siyah ve beyaz gerçek anlar, duygular ve gerçek hisler göreceksiniz.

Ömür Boyu Hatıra

Sizinle bağlantı kurarak, sevdiğiniz insanlarla doğal fotoğraflar çekerim Bu anlar sonsuza dek kalacak Ve her şeyi unuttuktan çok sonra fotoğraflarınızı hatırlayacaksınız.

Siz sadece hayal edin

Copyright © 2023 Bursa Düğün Fotoğrafçısı. All Rights Reserved. | Fotografie by Catch Themes