cüneyt akçakın

Fotoğrafçı

Untitled-1
2019

Cüneyt Akçakın

1973 Yılında Bursa da eski Bursalı bir ailenin ferdi olarak Dünyaya geldi.

Öğrenimini Bursa da tamamladı  1993 yılından beri iş hayatında ilk yıllarda IT sektöründe çalışmasına rağmen 1996 yılından beri ilaç ve sağlık sektöründe Tıbbi mümessil olarak başladığı görevinde sırası ile Bölge Müdürü , Türkiye Satış Müdürü , Genel Koordinatör ,Medikal Direktör ve Genel Müdür pozisyonlarında üst düzey yönetici olarak görev aldı.  İFSAK üyesi ,memleketi Bursa da ise GÖRSEL KÜLTÜR FOTOĞRAF DERNEĞİ üyesi

“Uzun yıllar kurumsal firmalarda üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra  Fotoğraf sanatını yaşam tarzı haline dönüştürdü”

Bursa da ikamet etmekte ancak 10 yıl İstanbul da yaşadı.

2000 - 2018

Platon felsefesini benimseyen sanatçı “Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir” diyerek fotoğrafın ömür boyu bitmeyen ve devamlı güncellenen teknoloji ile sürekli yenilenen bir yolculuk olduğunu söylüyor.
Çeşitli alanlarda uzmanlıkları olan sanatçı 2000 yılından beri fotoğrafla amatör olarak ilgilenmekte 2014 yılının sonlarına doğru İstanbul da  Ross Akademia yı kurarak sağlık sektörü içinde  Kişisel gelişim , Medikal ve Ürün eğitimlerinin yanında Fotoğraf eğitimleri vererek profesyonelliğe adım attı.

PHİ Fotoğraf atölyesi

www.phiatolye.com
Seyahat ve Fotoğraf artık vazgeçilmez bir ikili. Hatta paylaşım ayağını da eklersek telefonlarımız, kameralarımız, paylaşım platformları ve gezi planlarımız hayatımızda önemli bir rol taşıyor. Yeni rotalar, alternatif konaklamalar, doğa ve kamp fotoğrafçılığı bir çok insan için yeni bir yaşam tarzı haline geldi. Gün geçtikçe güçlenen bu topluluğun içinde yer almak için biz de fotoğraf atölyelerimiz ve gezilerimizle sizlere rehberlik yapıyoruz.

Hafta sonu ve hafta içi atölye gruplarımızda temel fotoğrafçılık, fotoğraf okuma, fotoğraf işleme, ileri fotoğrafçılık, gece çekimi, özel teknikler eğitimlerimiz var. Atölyemize katılanlar ayda bir kez ücretsiz Bursa şehir içi gezimize katılabilirler. Aynı zamanda bir seyahat acentesi olmanın verdiği güç ile de yurt içi ve yurt dışında klasik olmuş yada henüz keşfedilmemiş tüm rotalara fotoğrafçılarımızı yolluyoruz.

Her ay yenilenen takvimimizi sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Uzmanlık

Düğün Fotoğrafçısı , Ürün Fotoğrafçısı

Özel Gün Fotoğrafçısı , Moda fotoğrafçısı

Anne, Bebek ve Hamile Fotoğrafçısı

Google ads , Analytics Expert

Kişisel gelişim ve Medikal eğitmeni

Web tasarım ve Dijital pazarlama

2019
  • Seyahat etmeyi çok seviyorum çok gezdim ama görecek çok yer var 🙂
  • Belki birlikte  Dünyanın çeiştli yerlerinde fotoğraf çekeriz 😉
  • 10 yıl İstanbul da yaşadım.
  • Yakışıklı bir oğlum var. 
  • Fotoğrafta Profesyonel olarak , Düğün fotoğrafı , Özel gün fotoğrafçılığı , Anne ve Bebek Fotoğrafçılığı  ve Ürün fotoğrafçılığı konusunda hizmet veriyorum
  • Fotoğrafta amatör olarak , Doğa ve Manzara , Sokak ve Portre çekiyorum 
  • Bildiğim tekşey hiçbirşey bilmediğimdir. Felsefesine inanıyorum 
  • Ömür boyu öğrenme yanlısıyım 

Contact